Walne Zebranie OSP

image0011

Informuję, że  Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Brzeźnica, odbędzie się w dniu 26 luty 2017 roku o godz. 14.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy. Proszę o przybycie na godz. 13.30 celem uzupełnienia list obecności, uiszczenia składki członkowskiej itp.

 

 

 

Pożar w Sosnowicach

sos_3
W środę 1 lutego przed południem w jednym z domów przy ul. Widokowej w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie na skutek niewłaściwego rozpalania w piecu kuchennym na węgiel. W wyniku wybuchu obsługujący piec młody mężczyzna został dotkliwie poparzony. W  jednej chwili jego ubranie i wyposażenie pomieszczenia kuchni stanęło w ogniu. W tym czasie w mieszkaniu przebywała jeszcze młoda kobieta.
 

Ferie z FLORIANEM

Jesteś członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Brzeźnicy - zapraszamy na zajęcia przygotowane specjalnie dla Ciebie. Jeżeli nie jesteś to nic się nie przejmuj - zawsze możesz przyjść, wstąpić do nas. Na początek zapraszamy na wspaniałe ferie. Poniżej przedstawiamy harmonogram Ferii z FLORIANEM:

image0010

 

Zbiórka krwi

ak_krew_20171

Dnia 15 stycznia 2017 roku w remizie OSP Brzeźnica przeprowadzona została kolejna już akcja poboru krwi. Organizatorem był Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR SERCA” powstały przy Zarządzie Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Brzeźnicy.

 

Szampański WIeczór

 

syl_1
W ostatni wieczór 2016 roku tj. 31 grudnia w sali CKiP w Brzeźnicy o godzinie 19 rozpoczął się „Strażacki Bal Sylwestrowy” którego organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Tuż po godzinie dziewiętnastej przybyli pierwsi goście których w imieniu organizatorów przywitała Urszula Antos. Panie w pięknych sylwestrowych kreacjach, panowie w nienagannie skrojonych garniturach zajmowali miejsca przy stolikach im wskazanych. Po obiedzie głos zabrał prezes naszej OSP Mateusz Żukowski który życzył wszystkim gościom wspaniałej szampańskiej zabawy.
 

Życzenia 2016

zyczenia
 

Spotkanie opłatkowe Małopolskich Strażaków

mal20163

W sobotę dnia 17 grudnia 2016 roku druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy uczestniczyli w Spotkaniu Opłatkowym Strażaków woj. Małopolskiego. Organizatorami spotkania, które wzorem lat ubiegłych zorganizowano w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie były władze Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP,  Komendant Wojewódzki PSP oraz Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

 

Strona 5 z 23

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Reklama
Reklama

NASZA STRAŻ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj30
mod_vvisit_counterW tym tygodniu22
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu261
mod_vvisit_counterW tym miesiącu867
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1136
mod_vvisit_counterWszyscy66598

wfos